Cara Carrie prošivena crossbody torbica s ukrasnim logotipom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
„Koja je boja po vama najbliža crnoj? Mislite li i vi da je to siva? S obzirom na to da su moje boje tako bliske, mogu stvoriti savršenu vezu. Elegantno, skladno i…
Više informacija„Koja je boja po vama najbliža crnoj? Mislite li i vi da je to siva? S obzirom na to da su moje boje tako bliske, mogu stvoriti savršenu vezu. Elegantno, skladno i istovremeno neizbježno. Nosite li trenutno crno? Ili crveno? Ne morate dvaput razmišljati, jer sam prikladna za svaku odjeću koju nosite.“
- Dekorativni VUCH logotip
- Unutarnja podstava s uzorkom Vuch
- Naramenice
- Središnji dio zatvara se patentnim zatvaračem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 330 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan, Geometrijski |
| Boja | Siva |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 76 - 137 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budite moderni i jedinstveni uz Shape of Diamond!
Trenutno gledate dragulje i dijamante iz našeg portfelja. Uspješne Cary i Carrie postale su ikone koje su nas inspirirale da dizajniramo druge luksuzne Vuch komade. Cijela kolekcija Shape of Diamond ukrašena je elegantnom igrom sa slijepim tiskom i neobičnim metalic detaljima. Dakle, koji će vam ruksak, torbica ili novčanik osvojiti srce i neće ga pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.