Fatima Grey putna torba na patent s točkicama
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ne želiš imati kofer ni ruksak, ali sve putne torbe su previše sportske i nedostaje im šmeka i originalnosti? U Vuchu smo se uhvatili u koštac s ovim problemom. Fatimu…
Više informacijaNe želiš imati kofer ni ruksak, ali sve putne torbe su previše sportske i nedostaje im šmeka i originalnosti? U Vuchu smo se uhvatili u koštac s ovim problemom. Fatimu Grey smo klasično posuli sitnim točkicama, zahvaljujući kojima je i putna torba postao stylish modni dodatak.
- Glavno zatvaranje na patent
- 3 vanjska džepića na patent
- Veliki unutarnji džep na patent
- Remen za nošenje preko ramena s podesivom dužinom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 320 x 500 x 150 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 350 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti, Višebojan |
| Boja | Siva |
| Tip | Putna torba |
| Volumen | 24 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Sportski, Putni |
| Dužina remena | 75 - 130 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivoj! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.