Wennie MN Black elegantna torba s monogramom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Torba iz Monogram kolekcije koja osvaja na prvi pogled! Kombinacija dva materijala i mnogo prostora za tvoje dragocjenosti - to je pravi izraz elegancije u svakom…
Više informacijaTorba iz Monogram kolekcije koja osvaja na prvi pogled! Kombinacija dva materijala i mnogo prostora za tvoje dragocjenosti - to je pravi izraz elegancije u svakom detalju. Savršena za svaku prigodu, bilo da ideš na posao ili na kavu s prijateljicama. Proširi svoju kolekciju stila komadom koji ima stil!
- Vuch bestseller Wennie monogram
- Glavno zatvaranje na 2 magneta
- Velika pretinac u potpunosti zatvorena zipom
- Uključen crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 320 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 800 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan, Monogram VUCH |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 82 - 139 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želiš imati neuobičajen šarm i biti Vuch do posljednjeg detalja? Do savršenstva osmišljena Vuch monogram kolekcija je upravo za tebe. Priuštite si komad koji zrači stilom, naglašen Vuch logom na svakom centimetru. Bez obzira govoriš li to torbom, novčanikom ili ruksakom...
Vuch je tvoja najvernija ljubav, tako to reci svima bez ijedne izgovorene riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.