Mellora Diverse Multicolor prostrani ruksak od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Kad ti ne nedostaje hrabrosti, Mellora Diverse Multicolor stupa na scenu da te istakne. Naš bestseler Mellora sada je dobio novu, šarenu odoru. Gradijent na bočnim…
Više informacijaKad ti ne nedostaje hrabrosti, Mellora Diverse Multicolor stupa na scenu da te istakne. Naš bestseler Mellora sada je dobio novu, šarenu odoru. Gradijent na bočnim stranama i preklopu izgleda kao slikarska paleta i daje ovom ruksaku pravu energiju. Upadljiv preklop i Vuch logo su samo šlag na torti. Pa, jesi li spremna istaknuti se iz mase s Mellorom Diverse? Stilizirano i hrabro!
- Originalni dizajnerski ruksak iz kolekcije creARTivity
- Unutarnji odjeljak za mini prijenosno računalo i mali džep s patentnim zatvaračem
- Zatvaranje na patentni zatvarač i preklop s magnetnim patentom
- Podesivi naramenici
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 380 x 250 x 180 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 590 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Multicolor |
| Volumen | 17 |
| Kolekcija | creARTivity |
| Styl | Putni, Studentski, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 44 - 88 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
creARTivity
Budi Vuch, budi viđen.
Mjesto gdje nismo štedjeli na mašti i razigrano smo sastavili printeve na naše bestsellere. Svaki print ima svoju vlastitu priču, ali zajedno ti jamče jedno. Originalnost. Bez obzira odlučiš li se za torbicu, ruksak ili novčanik, uvijek ćeš biti ti taj koji se ističe iz mase.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.